Klient kiidab

Kristiina (20 a):
“Olin põhikoolist alates vaevelnud depressioonihoogude ja söömishäirete käes. Eelmisel aastal jõudsin nende muredega lõpuks  psühhiaatri juurde, kes tahtis mulle antidepressante kirjutada, aga kuna mul oli tablettide foobia, ei meeldinud see mõte mulle üldse. Siis mõtlesin, et võiks hüpnoteraapiat proovida. Esimesel seansil tegelesime depressiooniga, sellele ma eriti suurt lootust ei pannud – arvasin, et mõtlesin seal üles kerkinud teemad ise kohapeal välja. Teine seanss toimus Skype’i vahendusel. Tegelesime söömishäiretega. See seanss oli väga võimas, sest alateadvusest esile kerkinud mälestused olid ülimalt tugevad ja ootamatud. Kolmandal seansil tegelesime süütunde ja neljandal mu kroonilise väsimusega. Mõlemad seansid toimusid samuti Skype kaudu.
Kuna peale teist seanssi kasvas mu usk hüpnoosi efektiivsusesse, hakkasin ka hoolsalt kuulama mulle tehtud salvestust. Mõni õhtu jäi ikka vahele ka, aga alati, kui kuulasin, mõjus see mulle väga rahustavalt. Kui see mulle juba pähe kuluma hakkas, sain uue salvestuse.
Tagantjärele vaadates näen, et tulemused hakkasid paistma juba esimesel nädalal. Ma olin palju enesekindlam ja muretum. Mida päev edasi, seda lootusrikkam ma olin, sest masendushoogusid ei paistnud kuskilt ja ka söömise kontrollimisega polnud probleeme. Kui varem pidin koolist tervislikel põhjustel puuduma, siis nüüd suudan peale kooli ka tööl ja trennis käia. Trennis käimine on nüüd mu lemmiktegevus!
Elus tuleb jätkuvalt ette negatiivseid hetki, aga saan nendest ülikähku üle ja naudin nüüd igat päeva. Olen tänulik, et proovisin hüpnoteraapiat. Asi, mis tõesti ei tundunud minu jaoks väga usutav, kujunes hoopis väga kasulikuks ja tervendavaks!”

%d bloggers like this: