Alusta uut ja rõõmsamat ajajärku oma elus!

Millega tegu?

EPOHH pakub uut ja kiiret hüpnoteraapiateenust, et vabastada kliente ebameeldivatest käitumisharjumustest ja soovimatutest emotsioonidest ning vestlusteraapiat ja nõustamisteenust.

RT (ingl k. kiire transformatsioon) hüpnoteraapia erineb traditsioonilisest teraapiast muuhulgas selle poolest, et usub kiire tervenemise võimalikkusesse. Paljude probleemide leevendamiseks ei kulu rohkem, kui 2-3 seanssi. Mõnest murest võib koguni ühe korraga jagu saada. Teraapiaseanssi saab läbi viia ka interneti vahendusel, seega sobib see hästi neile, kelle elurütm ei võimalda tavalise tööpäeva jooksul oma privaatmuredega tegeleda.

Kellele?

Peaaegu igaühel meist on uskumused, mis meie edenemist takistavad. See on peaagu paratamatu, kuna uskumused hakkavad kujunema juba varases lapsepõlves, kui meie järeldamisvõime on vähearenenud. Seega kuluks meile kõigile üks “programmi uuendus” ära.

Levinud kaebused, millega teraapiasse pöördutakse on ülekaal ja halvad toitumisharjumused, prokrastineerimine ja liigne muretsemine, ekseemid ja peavalud aga ka paljud muud mured.

Veel on eriliselt oodatud naised, kellel on raskusi rasestumisega. Tule sessioonile ja uurime välja, kas selle taga võib olla alateadlik hirm.

Kuidas see käib?

RT teraapia toetub seisukohale, et käitumist ei saa muuta enne, kui muudetakse mõtlemisharjumusi ja avastatakse uskumused, millele emotsioonid toetuvad. Uskumuste muutmiseks on vaja mõista, kust need tulnud on.

Terapeudi abil leiab klient oma õnne saboteerivad uskumused, tühistab need ja sõnastab uued ja adekvaatsed uskumused.

Mida teenus endas sisaldab?

Üks teraapiaseanss kestab 1,5 – 2 tundi ja sisaldab endas vestlust ja erinevaid hüpnoosiseisundis toimuvaid ülesandeid.

Teenus sisaldab lisaks teraapiaseansile 15 minutilist personaalset helisalvestust uute mõttemustrite juurutamiseks, mille igapäevane kuulamine seansile järgneva kuu jooksul tagab kestvad tulemused.

Samuti sisaldub teenuses kaks seansijärgset tagasisidevestlust telefoni või interneti vahendusel ja vajadusel salvestuse korrigeerimist. 

Hüpnoosi kogemus

Hüpnoosi mõiste tekitab paljudes hirmu või segadust, sest selle kohta liigub palju legende. Näiteks pole tõsi, et klient saab hüpnoosi “kinni jääda”, samuti ei saa panna klienti tegema asju, mida ta teha ei soovi. ‘

Hüpnoos on sisuliselt lihtsalt keskendumine lõõgastusseisundis. Klient saab sessiooni ajal rääkida ja liigutada või nuusata nina ja minema kõndida. Kui sessioon toimub videoülekande vahendusel, mis ootamatult katkeb, võib klient sügava lõõgastusseisundi puhul unne vajuda või lihtsalt märgata, et ei kuule enam terapeudi häält ja silmad avada.

Hüpnoosi kogemus on iga inimese jaoks erinev. Enamus tunnevad lõõgastust ja kergust.

Hüpnoteraapia aitab leida ja eemaldada pidurid mõttemustrites, mis su edenemist takistavad. Tule proovi hüpnoteraapiat – see on SPA-puhkus su hingele!

%d bloggers like this: