Hüpnoosiseansiks valmistumine

Inimesed on erineval määral hüpnotiseeritavad. Võib-olla olete kohanud või näinud televisioonis isikuid, kes hüpnoosietendusel sõrmenipsu peale magama jäävad või käskluse peale 5 minutit ühel jalal seisavad. Enamusel neist ongi sedavõrd usaldav teadvus, et kipub kärmesti suuniseid järgima (ja üksikud mängivad lihtsalt kaasa). Juba see, et nad hüpnoosietendusel lavale julgevad minna, näitab, et nad ei usu, et nendega seal midagi halba võiks juhtuda. Need on need samad inimesed, kes alustavad uljalt uute ettevõtetega, sõbrunevad kiirelt uute inimestega ega pea lugu rutiinist. Seega uljas usaldamine pole tingimata halb ja liigne usaldamatus ehk paranoia kindlasti kasuks ei tule.

Ülejäänud inimkonna teadvus aga nii usaldav pole. Inimpsüühikale on iseloomulik võõristada kõike uut ja ennenägematut ning ihaldada harjumuspärast. Seega, kui soovite midagi uut oma elus ette võtta, tuleb anda endale aega sellega harjumiseks.

Kui tunned hüpnoteraapia suhtes skeptitsismi, aga soovid siiski seda proovida, tasub hüpnoosi eelnevalt harjutada. Siin on salvestus, mille kaudu on võimalik harjuda induktsiooniga (hüpnoosi sisenemine) ja visualiseerimisega, ja kui otsustad Epohhi teenust kasutada, siis ka terapeudi häälega. Head lõdvestumist!

Visualiseerimisharjutus “Tervendav energiapööris”

%d bloggers like this: